anakart tamiri

✅ Acil Anakart Tamiri! Orijinal yedek parçalar! Ücretsiz teşhis! 3 Ay garanti!

Bilgisayarlarınızın Anakart Tamiri için Özbil Bilgisayar‘a gönderin!

Masaüstü Bilgisayar Onarım HizmetlerMasaüstü bilgisayarlar, diğer bilgisayarların yaşadığı aynı tür sorunlara tabidir; rastgele donarlar, çökerler, sınırlı bağlantıya sahiptirler ve virüs bulaşabilirler. Bilgisayarınızda sorun giderme zor bir işlem olabilir, ancak burada Özbil Bilgisayar‘da bilgisayarınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için masaüstü sorunlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde çözecektir. Hizmetlerimize ihtiyacınız varsa
0536 490 15 20 numaralı telefondan bizi arayın .

Masaüstü Donanım Onarım Hizmetlerine Örnekler:

 
 

Anakart Tamiri

Bilgisayarınızın ana kartı, bilgisayardaki diğer tüm cihazların bağlantı noktasıdır. Her şey anakarta bağlı olduğundan, arızalı bir anakartı analiz etmek zor bir iştir. Arızalı bir anakartı tespit etmenin açık bir yöntemi, kapasitörlerinin şişkin veya kirli olup olmadığına bakmaktır. Çoğu durumda, sistemdeki diğer her şey yolundayken hala anlaşılmaz çökmeler varsa, büyük olasılıkla ana kart arızalıdır. Biz burada devreye giriyoruz; Özbil Bilgisayar, doğru ve verimli bir şekilde onarmak için masaüstünüzde sorunu teşhis edecek deneyime ve araçlara sahiptir. Arızalı bir anakart dünyanın sonu değildir ve böyle bir durumda seçeneklerinizin ne olduğunu size bildirecektir.

Masaüstü Sabit Disk Onarımı

Sabit sürücüler çeşitli nedenlerle arızalanabilir. En sık karşılaşılan neden, diskin okuma-yazma başlığının verilerinize fiziksel olarak çarptığı bir kafa çökmesidir. Ek olarak, bozuk veriler ve virüsler, manyetik alanlara ve aşırı sıcaklıklara maruz kalmanın yanı sıra hatalara da neden olabilir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi durumda tutmak için sabit sürücünüzün sağlığını düzenli olarak kontrol etmeniz önemlidir.

Ram Sorunları

RAM’lerde aşırı ısınma, çökmeler, kötü amaçlı yazılımlar veya diğer bilinmeyen nedenler gibi bozulmalar yaygındır. Ele alınmadığında, bilgisayarın diğer bölümleri etkilenecek ve mavi ekranlar, donmalar ve veri kaybı gibi daha fazla hataya yol açacaktır. Burada Özbil Bilgisayar olarak, hizmet dışı kalma sürenizi en aza indirmek için hizmeti tamamlamayı ve bilgisayarınızı mümkün olan en kısa sürede iade etmeyi amaçlıyoruz.

Güç Kaynağının Onarımı

Bilgisayarınızın güç kaynağı arızalandığında, bilgisayar hizmet dışı kalacaktır. İşte o zaman teknisyenlerimiz ‘ın güç kaynağı onarım hizmetlerine güvenebilirsiniz. Güç kaynağı sorunlarını giderme ve güç kaynağı tanılama, bilgisayarınızın neden tam kapasiteyle çalışmadığına ilişkin nedenleri belirleyebilir. Güç kaynağı onarım ihtiyaçlarınız ile ilgili sorularınız için Özbil Bilgisayar ile iletişime

Grafik Kartı Onarımı

İster grafik tasarımcı, ister video düzenleyici veya video oyuncusu olun, bilgisayarınızın grafik kartı çok önemlidir. Hasarlı bir grafik kartının bir göstergesi, bir film izlerken veya oyun oynarken bilgisayarınızın rastgele çökmesi veya yeniden başlatılması veya donmasıdır. Özbil Bilgisayar olarak, grafik kartı sorunlarınızda size yardımcı olabiliriz, herhangi bir sorunuz olursa bizi arayabiliriz.

 

 

İşlemci Onarımı

CPU, tüm sistemin beyni olarak hizmet eder. Hasar görürse hiçbir iş yapılamaz. Bir örnek, CPU gerçekten ısındığında, bulunduğu yerden çıkıp ana kartla temas edemeyebilir. En yaygın onarım, CPU’nun yeniden yerleştirilmesi veya daha fazla soğutma bileşiği eklenmesidir. bilgisayarınızın onarımını profesyonel, yetkin ve verimli bir şekilde yapma yetkisine sahiptir. Size yardımımızı sunalım.

Fan Değişimi

Ortalama bir bilgisayarın iki fanı vardır ve her ikisi de bozulmamış koşullar altında iyi çalışır. Bununla birlikte, evcil hayvan kılı, toz ve diğer maddeler fan tarafından emildiğinde, fan hızla hasar görür. Bilgisayarınızı tekrar yoluna sokmak için Özbil Bilgisayar’ı aramanız yeterli!

 

Ses Chip Değişimi

Ses kartı, bilgisayarınızın grafik kartı gibidir, ancak ses içindir. Bilgisayarınızın ses çıkışını işleyen ayrı bir bilgisayar donanımı parçasıdır. Bilgisayarınızdan gelen sesi duyamıyorsanız veya ses sisteminizi yükseltmek istiyorsanız Özbil Bilgisayar’ı arayın! tüm ses kartı ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilir.

 

Yorumlar kapatıldı.